Першокласникам про гарантові державою права

Дата: 25.09.2019 11:02

Фото без описуСприйняття світу дитиною починається з базових понять та розумінь. Саме тому фахівці юстиції Сумщини під час правопросвітницької робити особливу увагу приділяють наймолодшим громадянам, аби сформувати у малечі поняття гарантованих державою прав, а також навчити реалізовувати їх та захищати у разі необхідності.

Сьогодні правники завітали до першокласників Сумської загальноосвітньої школи № 22. Разом з юристами вихованці нової української школи в цікавій та інтерактивній формі пізнавали свої права, зокрема право на навчання, відпочинок, медичну допомогу, захист, інформацію, родину тощо. За допомогою яскравої мапи та роздаткового матеріалу, розробленого з урахуванням вікових особливостей дітей, першокласники вчилися не тільки реалізовувати та відстоювати свої свободи, а й дотримуватися виконання обов’язків.

Варто зазначити, що правовий захід захопив підростаюче покоління. Про це свідчила велика кількість запитань та позитивний настрій шкоормацію, родину тощо. За допомогою яскравої мапи та роздаткового матеріалу, розробленого з урахуванням вікових особливостей дітей, першокласники вчилися не тільки реалізовувати та відстоювати свої свободи, а й дотримуватися виконання обов’язків.