До відома підприємств, закладів торгівлі, та жителів громади

Дата: 03.07.2020 15:00

До відома

підприємств, установ, закладів торгівлі та жителів громади!

Просимо вас 3 липня 2020 року долучитися до участі у Міжнародному дні відмови від поліетиленових пакетів (#InternationalPlasticBagFreeDay) та на один день відмовитися від використання поліетилену.

?Даний захід спрямований на привернення уваги суспільства до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів і, як наслідок, непоправного забруднення пластиковими відходами усієї планети, а також на популяризацію доступних екологічних рішень на заміну поліетилену.

• За даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок, лише до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластикової тари, в тому числі, й пакетів. Також, їх розносить вітер по вулицях, полях, лісах та водних об’єктах. Вони зберігаються досить тривалий час і не піддаються біологічному розкладанню. Таким чином, утворюють стійке забруднення довкілля.

????????????????????????

З повагою виконавчий комітет Кириківської селищної ради.