Оголошення щодо дотримання Правил благоустрою

Дата: 03.09.2020 16:21

Шановні мешканці  громади!

Виконавчий комітет Кириківської селищної ради просить вас дотримуватись Правил благоустрою населених пунктів на території Кириківської об’єднаної територіальної  громади

Згідно Правил,  затверджених 36 сесією 7 скликання Кириківської селищної ради від 12.12.2019 року,  домовласники приватних будинків зобов’язані утримувати в належному стані територію перед подвір’ям до середини проїжджої частини вулиці, проводити своєчасну обрізку дерев  та видалення бур’янів.  Забороняється складувати будівельні матеріали (пісок, щебінь, цеглу, лісоматеріали та інше) на вулиці та виносити сміття, гілки, скло та інше на дорогу, та створювати стихійні звалища.

За порушення правил благоустрою жителі громади можуть бути притягнені до адміністративної відповідальності, згідно ст..152 КУ «Про адміністративні правопорушення» (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів), що тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 340 грн. до 1360 грн.

Пам’ятайте: Тільки спільними зусиллями можна навести порядок в населених пунктах нашої громади.

Виконком Кириківської селищної ради