В Кириківській громаді вшанували День Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2020 13:09

Селищний голова Павло Гученко, заступник селищного голови Сергій Павлушенко, працівники культури Тамара Мулявка, Валентина Литвин зазначили, що День Гідності та Свободи особливий для кожного з нас. Він пов'язаний з початком двох революцій, коли голоси мільйонів громадян злилися в єдиний голос нації, щоб твердо сказати: українці хочуть і будуть жити у вільній, демократичній і квітучій державі.

Гідність і свобода – невід’ємні складові нашої ДНК. Саме тому українці не на словах знають, як захищати свою гідність та виборювати свободу на барикадах. У цій боротьбі, на жаль, ми заплатили найвищу можливу ціну – це людські життя.

До пам’ятного знака героям Небесної Сотні лягли квіти, від вдячних жителів, представників влади.