Перед початком роботи сесії селищної ради підписано Меморандум про партнерство

Дата: 12.02.2021 15:43

12 лютого 2021 року під головуванням селищного голови Павла ГУЧЕНКА відбулось 2 пленарне засідання 3 сесії Кириківської селищної ради 8 скликання.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, на розгляд було винесено 55 питань порядку денного.

Перед початком роботи сесії голови Охтирської міської ради Павло КУЗЬМЕНКО та Кириківської селищної ради Павло ГУЧЕНКО підписали Меморандум про партнерство між територіальними громадами.

Меморандум укладений з метою налагодження ефективної співпраці між обома сторонами для соціально-економічного, культурного, сталого розвитку, забезпечення комфортного та безпечного середовища життя та розвитку жителів цих громад.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі винесені питання були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях депутатських постійних комісій.

Вносили зміни до бюджету на 2021 рік та до структури, загальної чисельності апарату селищної ради та її виконавчих органів.

Заслухали звіт про виконання бюджету Кириківської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік та про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Кириківської селищної ради у 2020 році.

Звітували й про виконання програм у 2020 році та приймали зміни до відповідних програм на 2021-й. Серед них:

«Про хід виконання програми соціально – економічного розвитку ОТГ Кириківської селищної ради на 2017 - 2020 роки» за підсумками 2020 року»;

«Про хід виконання програми «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Кириківської селищної ради» на 2020-2021 роки»;

«Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Кириківської селищної ради на 2021 рік»

«Про внесення змін до Програми «Благоустрій» на 2019-2021 роки»;

«Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Кириківської селищної ради» на 2018 - 2021 роки».

Згідно з рішеннями сесії створено відділ «Служба у справах дітей та сім’ї» та утворено цільовий фонд Кириківської селищної ради.

Депутати розглянули також низку земельних питань.