У Кириківській громаді біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні провели Мітинг – вшанування: «Небесній сотні шана і молитва».

Дата: 19.02.2021 13:37

У Кириківській громаді біля памятного знака Героям Небесної Сотні зібралися депутати, працівники Кириківської селищної ради, члени виконкому, представники громадськості і провели Мітингвшанування: «Небесній сотні шана і молитва».

Із вітальним словом виступив заступник селищного голови Сергій Павлушенко. Сергій Петрович наголосив: «Завжди памятаймо наших лицарів Світла і Добра, які загинули на Майдані, щоб їхні життя не були віддані марно».

Працівники культури Тамара Мулявка, Валентина Литвин, Ольга Єрмоловазавідувач військовооблікового бюро висвітлили  героїчні події того часу.

Присутні вшанували память загиблих хвилиною мовчання.

Громадськісь поклала до підніжжя памятника квіти.