У Кириківській громаді вшанували пам'ять Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2021 14:06
Кількість переглядів: 1966

В Кириківській громаді біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралися шанувальники поетичного слова Великого Кобзаря.

Із привітальним словом звернулася секретар Кириківської селищної ради Зоя Остренко. Вона наголосила: «Є у нашій Україні імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким Ім’ям для нас, українців, стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія викликає в людях почуття гордості й захоплення.

Працівники культури Тамара Мулявка, Валентина Литвин зробили повідомлення про життя і творчість поета.

Учні 7,9,10 класів: Кузьменко Таїсія, Конега Анна, Векленко Катя, Конега Юлія декламували вірші Т. Шевченка. І кожен із присутніх знаходив у його поезіях щось своє, найглибше і найдорожче для себе. Учасники заходу вшанували пам’ять поета покладанням квітів до підніжжя Великому Кобзареві.

Потім вчитель української мови і літератури Оксана Кузьменко запросила присутніх до класу. Де запропонувала брати участь у Тесто-грі: Kahoot «Життя і творчість Т. Шевченка», де були використані сучасні інформаційно – комунікаційні технології.

Було цікаво брати участь  з учнями у грі, і дякуємо Оксані Михайлівні,що допомогла згадати знання із шкільних років.