Кириківська селищна рада
Охтирського району Сумської області (об'єднана територіальна громада)

Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал про електронний підпис

Дата: 01.04.2021 08:42

Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис.

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу. Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ? Відповіді на всі ці та багато інших запитань надасть експерт Мінцифри у сфері електронних довірчих послуг Олександр Козлов разом з українськими акторами — Тетяною Шелігою та Максимом Самчиком.

Цей курс для того, щоб навчитись по максимуму використовувати можливості електронного підпису, адже він є ключем до цифрового світу.

Кожен може безкоштовно переглянути серіал на платформі Дія. Цифрова освіта за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature

Курс складається із 7 серій тривалістю 4-9 хвилин та покликаний навчити українців використовувати всі можливості електронного підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп’ютера, а саме: знати, у яких життєвих ситуаціях електронний підпис може знадобитись; навчитись підписувати документи електронним підписом; вміти авторизуватись на платформах за допомогою електронного підпису; знати, як безпечно зберігати електронний підпис; знати, що таке електронний підпис та для чого він потрібен.