З 1 квітня 2021 року в більшій частині водойм України починається весняно-літня нерестова заборона на рибну ловлю.

Дата: 06.04.2021 10:58

Фото без опису  З 1 квітня 2021 року в 22 областях України розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом.Рибалити можна з берега в межах населеного пункту у дозволених місцях, за межами нерестовищ. Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову - три кілограми. Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання.

Порушення правил рибальства карається як накладанням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності.