Дев’ята сесія Кириківської селищної ради восьмого скликання 12 жовтня 2021

Дата: 12.10.2021 11:45

Під головуванням селищного голови Павла ГУЧЕНКА 12 жовтня 2021 року відбулося чергове пленарне засідання сесії Кириківської  селищної ради. В роботі сесії взяли участь: депутати Кириківської селищної ради, начальники відділів та спеціалісти виконавчого комітету. На розгляд сесії було винесено 53 питання порядку денного.

Варто зазначити, що завдяки плідній праці та взаємодії депутатського корпусу всі внесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій, майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

Під час засідання обранці надали згоду на внесення змін до низки селищних цільових програм:

• Програма соціально – економічного розвитку Кириківської селищної ради на 2021 рік;
  • Програма «Благоустрій» на 2019-2021 роки;
  • Програма забезпечення публічного порядку та публічної  безпеки на території Кириківської селищної ради на період до 2025 року;
  • Програма «Освіта Кириківської селищної ради» 2021 – 2023 роки;
  • Комплексна програма соціального захисту населення Кириківської селищної ради на 2021-2024 роки;
  • Програма фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Кириківської селищної ради» на 2018-2021 роки;
  • Програма «Розвиток культури Кириківської селищної ради на 2019 – 2021 роки»

Рішеннями засідання сесії також було затверджено ряд програм:

- Програма з реалізації Конвенції ООН про права дитини Кириківської селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки;

- Програма «Поліцейський офіцер громади» Кириківської селищної ради на 2021 – 2023 роки;

Під заходи з реалізації даних програм передбачено кошти на визначені роки. Над реалізацією кожної з них буде проводитись відповідна робота відповідальними виконавцями.

Окрім того, затверджено рішення про внесення змін щодо місцезнаходження юридичної особи Кириківська селищна рада, про виготовлення печаток та штампів, про зміну юридичних адрес відділів.

Депутати затвердили Порядок проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости у Кириківській селищній територіальній громаді та Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку голови Кириківської селищної ради.

Депутати ухвалили також низку земельних та інших важливих для життєдіяльності Кириківської селищної ради рішень.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)