Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Дата: 01.12.2021 09:05

про проведення громадського обговорення

кандидатури на посаду старости сіл Іванівка, Катанське Березівка

ЗЕЛЕНІНА Івана Михайловича

Кириківська селищна рада проводить громадське обговорення кандидатури на посаду старости Іванівського старостинського округу.

Кириківський селищний голова вносить на розгляд жителів сіл Іванівка, Катанське, Березівка на посаду старости сіл Іванівка, Катанське, Березівка  кандидатуру ЗЕЛЕНІНА Івана Михайловича.

Розпорядження від 30 листопада 2021 року № 130/ОД «Про проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости сіл Іванівка, Катанське, Березівка» розміщено на офіційному вебсайті Кириківської селищної ради: kyrykivska-gromada.gov.ua

Громадське обговорення відбудеться 3 грудня 2021 року:

о 14.00 год. за адресою: вул. Іванівська, буд. 5, село Іванівка, Охтирський район, Сумська область, біля приміщення комунального закладу «Центр культури та дозвілля».

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Іванівського старостинського округу можуть використати поштову адресу: вул. Широка, 12, смт Кириківка, Охтирський район, Сумська область, 42830, або електронну адресу: KSR.57@ukr.net.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости +380 (95) 565 00 26.

Відповідальна особа - ЧЕРКАШИНА Олена Валеріївна.

Жителям Іванівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.