Підсумки громадського обговорення кандидатури на посаду старости сіл Іванівка, Катанське, Березівка Іванівського старостинського округу

Дата: 10.12.2021 11:51

Фото без описуВ селах Березівка, Іванівка, Катанське Кириківської громади відбулося громадське обговорення щодо кандидатури старости Іванівського старостинського округу.

Голова організаційного комітету щодо обговорення в даному окрузі, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Павлушенко, ознайомив учасників із основними пунктами нормативних документів, які регулюють процедуру обговорення. Він зазначив, що обговорення проходитиме у два етапи – визначення рівня підтримки запропонованої кандидатури та громадські слухання.

На посаду старости сіл Іванівка, Катанське, Березівка Іванівського старостинського округу, Кириківським селищним головою запропоновано кандидатуру Івана Зеленіна.

Членами оргкомітету проведено письмове опитування шляхом заповнення підписних листів, щодо підтримки кандидатури Івана Зеленіна у селах Березівка, Іванівка, Катанське. За результатами опитування, 266  осіб підтримали висунуту кандидатуру, що складає більше 20% від кількості жителів в даному окрузі (1210).

Процес затвердження кандидатури старости Іванівського старостинського округу відбудеться на черговому сесійному засіданні.