ОГОЛОШЕННЯ про конкурс

Дата: 08.02.2023 13:07

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094, розпорядження селищного голови від 08.02.2023 р. № 17/ОД «Про початок процедури проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кириківської селищної ради»,

Кириківська селищна рада оголошує про початок процедури проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кириківської селищної ради» та про початок формування конкурсної комісії.

Відповідно до п.11 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094, до складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

• представники органу управління;
  • представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники галузевих професійних спілок, громадських обєднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Пропонуємо комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кириківської селищної ради», галузевим професійним спілкам, громадським об’єднанням у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежним експертам у сфері охорони здоров’я надати пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії.

Пропозиції надаються у відділ загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення виконавчого комітету Кириківської селищної ради (вул. Широка,12, смт Кириківка, Охтирський район, Сумська область) або на електронну адресу селищної ради: ksr.57@ukr.net, протягом 15-ти днів з моменту оприлюднення оголошення