Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків

Дата: 17.03.2023 14:24

Шановні жителі

Кириківської селищної територіальної громади!

На виконання розпорядження селищного голови «Про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць та провулків на території Кириківської селищної територіальної громади» від 17.03.2023 року № 32/ОД відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, з метою позбавлення території Кириківської селищної територіальної громади назв та об’єктів, які вшановують події та діячів, пов’язаних з історією та культурою російської федерації, найменовані на честь населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць держави-агресора, викривляють історію України, та залучення представників громадськості до обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць та провулків Кириківської селищної ради, враховуючи правовий режим воєнного стану, запровадженого в Україні, Кириківська селищна рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій мешканців, стосовно перейменування вулиць та провулків населених пунктів Кириківської селищної територіальної громади у форматі електронної консультації.

Зауваження і пропозиції з даного питання просимо надавати до відділу ЖКГ, надзвичайних ситуацій, благоустрою та економічного розвитку Кириківської селищної ради за адресою: Сумська область, Охтирський район, вулиця Широка,12, або на електронну пошту gkh.ksr@ukr.net

Пропозиції (зауваження)учасників громадського обговорення подаються у письмовому вигляді, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Строк подання зауважень і пропозицій до 15.04.2023року (включно). Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідальною особою за організацію і узагальнення громадського обговорення є спеціаліст відділу ЖКГ, надзвичайних ситуацій, благоустрою та економічного розвитку  Кириківської селищної ради Наталія Сандалова

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті Кириківської селищної ради за посиланнямhttps://kyrykivska-gromada.gov.ua

Громадське обговорення триватиме протягом 30 днів з моменту опублікування даного повідомлення.

вулиць та провулків, що перейменовуються

у с Рябина:

- провулок Першотравневий – на провулок Центральний;

- вулиця Першотравнева – на вулиця Центральна;

у с Василівка:

- вулиця Супруна – на вулиця Геннадія Тямчика.

у с Іванівка:

- вулиця Першотравнева – на вулиця Берегова;

- вулиця Єсеніна  – на вулиця Героїв Холодного Яру;

у с Катанське:

- вулиця Першотравнева – на вулиця Лісова.