Соціальна реклама з безпеки на транспорті та дорогах

Дата: 03.04.2023 09:24

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів, у рамках національного проєкту «Безпечна країна» рекомендує переглянути соціальну рекламу з питань безпечної поведінки дітей на транспорті та дорогах. Контент орієнтований в основному на підростаюче покоління та стосується правил безпечного поводження на вулицях та дорогах, на залізниці, необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби.

Відео можна переглянути на сайті за розділами: