“ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ” ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ ПРО УКРАЇНСЬКУ НЕЗЛАМНІСТЬ

Дата: 13.04.2023 14:01

Фото без описуЗ метою підсилення згуртованості суспільства, привернення уваги до заходів щодо відбудови та повернення до мирного життя, на визволених від рашистських загарбників українських землях, розпочалася інформаційно-просвітницька кампанія під гаслом «Змагаймось за нове життя».

Відповідна загальнонаціональна кампанія покликана показати звичайних українців та українок, які попри будь-які намагання ворога зламати їх дух, продовжують гідно жити своє життя, вклад кожного та кожної у нашу спільну перемогу.

Кожне зображення передає контраст життя і руйнування, спричинені росіянами, та, власне, перемогу життя.

Переглянути відео даної кампанії – https://youtu.be/zz2n8i7C0bs

Фото без опису Фото без опису      Фото без опису