Привітання з Днем поліцейського офіцера громади Болотного Сергія Миколайовича!

Дата: 26.05.2023 09:41

Шановний Сергію Миколайовичу! Від себе особисто та всієї територіальної громади вітаю Вас з Днем поліцейського офіцера громади! Встановлення цього свята засвідчує визнання державою особливої ролі офіцерів громади. Адже на Вас покладена складна і відповідальна місія: надавати реальну кваліфіковану допомогу людям, які стикаються зі злочином чи несправедливістю, запобігати кримінальним діянням і правопорушенням на території громади.

Тож у день професійного свята щиро бажаю Вам міцного здоров’я, стійкості духу, мужності, успіхів у службі, розуміння та підтримки від рідних і близьких, життєвих гараздів, добра та мирного неба! Нехай професійне свято додасть Вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності, а винагородою за Вашу щоденну, наполегливу і чесну працю стануть щира вдячність і довіра жителів громади.

З повагою,

селищний голова Кириківської територіальної громади Павло ГУЧЕНКО.