ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРИЙМАННЯ ЗАЯВОК ТА ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗА НАПРЯМОМ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Дата: 05.07.2023 10:51

За інформацією Департаменту аргопромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації розпочато прийом заявок на отримання фінансової підтримки за напрямками програми розвитку АПК.

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року (далі - Комісія), склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 09.06.2023 № 237-ОД/62,розпочинає приймання від комунальних підприємств сільських, селищних, міських рад (далі – суб’єкти господарювання), від суб’єктів господарювання агропромислового комплексу – юридичних осіб, від суб’єктів господарювання – фермерських господарств, сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи, фізичних осіб – підприємців, фізичних осіб, від фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які зареєстровані та фактично проживають/здійснюють господарську діяльність на територіях Сумської області, заявок та документів, що додаються до них, на виплату часткової компенсації вартості об’єкта з переробки молока (далі – часткова компенсація), виплату часткового відшкодування вартості сперми бугаїв швіцької та симентальської породи великої рогатої худоби, вартості установки індивідуального доїння, заявок та документів, що додаються до них, на виплату спеціальної бюджетної дотації за утримання великої рогатої худоби.

Часткова компенсація вартості об’єкта з переробки молока

Часткове відшкодування вартості закупленої сперми бугаїв-плідників для штучного осіменіння маточного поголів’я корів лебединської, української бурої і симентальської молочної порід

Часткове відшкодування вартості установки індивідуального доїння (доїльний апарат), обладнання для охолодження молока (охолоджувач молока) вітчизняного виробництва робочим обʼємом до 2000 літрів

Спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності