Оголошення про формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Дата: 15.05.2023 15:55

Шановні керівники громадських організацій, експерти, громадяни з активною життєвою позицією, на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 18.04.2023 р. № 364 «Про затвердження Типового положенням про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування», Кириківською селищною радою проводиться робота щодо формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності на території Кириківської територіальної громади.
Просимо, бажаючих долучитися до роботи координаційної ради, до 01 липня направити клопотання на ksr.57@ukr.net  зазначивши ПІП, посаду (іншу ідентифікацію), контактний телефон.