Шановні жителі селища Кириківка! Щиро вітаю зі святом!

Дата: 09.08.2023 10:12

День селища – особливий день, бо іменини рідного селища - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу Батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Від усієї душі зичу динамічного розвитку і процвітання. Усім жителям бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення! Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше селище завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Цього року ми не святкуємо День селища Кириківка із зрозумілих причин – у нашій країні війна. Та все ж, кожен день ми наближаємось до довгоочікуваної Перемоги, до миру на нашій рідній землі! Тільки завдяки єдності та взаємопідтримці, ми зможемо подолати всі негоди!

Щиро зичу якнайшвидшої Перемоги! Нехай усі наші захисники повертаються додому живими та здоровими!

З повагою Кириківський селищний голова

Павло ГУЧЕНКО