Кириківська громада
Сумська область, Охтирський район

Інформаційне повідомлення про проведення  громадського  обговорення

Дата: 31.08.2023 11:42
Кількість переглядів: 240

 

Інформаційне повідомлення про проведення

 громадського обговорення у формі електронної

 консультації щодо перейменування вулиці Затишна у смт Кириківка

 на вулицю Горбаня Владислава 

Шановні жителі Кириківської територіальної  громади!

      На виконання розпорядження селищного голови «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Затишна у смт Кириківка» від 31.08.2023 року №74/ОД відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989, у зв’язку з військовою агресією Російської  Федерації проти України,  з метою увіковічення пам’яті загиблого земляка та врахування пропозицій мешканців, стосовно перейменування вулиці Затишна на вулицю Горбаня Владислава у смт Кириківка на території Кириківської територіальної громади, буде проведено громадське обговорення у формі електронної консультації.

        Зауваження і пропозиції з даного питання просимо надавати до відділу ЖКГ, надзвичайних ситуацій, благоустрою та економічного розвитку Кириківської селищної ради за адресою: Сумська область, Охтирський район, смтКириківська, вулиця Широка, 12, або на електронну пошту gkh.ksr@ukr.net.

Пропозиції (зауваження)учасників громадського обговорення подаються у письмовому вигляді, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Строк подання зауважень і пропозицій до 01.11.2023року (включно). Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідальною особою за організацію і узагальнення громадського обговорення є спеціаліст відділу ЖКГ, надзвичайних ситуацій, благоустрою та економічного розвитку  Кириківської селищної ради Наталія Сандалова.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті Кириківської селищної ради за посиланням https://kyrykivska-gromada.gov.ua

Громадське обговорення триватиме протягом 60 днів з моменту опублікування даного повідомлення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь