ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 03.11.2023 09:16

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це професійне свято людей, які взяли на себе велику відповідальність: надавати професійну допомогу тим, хто найбільше цього потребує: громадянам похилого віку, дорослим та дітям з особливими потребами, багатодітним і малозабезпеченим родинам, людям, які потрапили у складні життєві обставини.

Висловлюю щиру вдячність працівникам соціальної сфери Кириківської територіальної громади за професійність, сумлінність, високу відповідальність, а ще – за людяність, турботу, милосердя, адже саме цього сьогодні найбільше потребують люди!

Бажаю всім працівникам соціальної сфери міцного здоров’я, мирного і щасливого життя, родинного затишку й добробуту, плідної праці й непохитної віри в нашу Перемогу!

З повагою, Кириківський селищний голова Павло ГУЧЕНКО