9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 09:03

Щиро вітаємо всіх причетних до цього свята!

Основа будь якої культури перш за все – в самій людині. Бути працівником культури – це означає займатись улюбленою справою, бути в центрі самих цікавих, захоплюючих та яскравих подій, йти в ногу з часом, набиратись мудрості й досвіду в старшого покоління, запалювати маленькі зірочки таланту в дітях. Ви приносите в життя людей творчість, мистецтво, гармонію та красу. Ваша праця по збереженню та примноженню духовних цінностей – одна із найбільш благородних і відповідальних місій.

Бажаємо Вам натхнення, невичерпної енергії, нових творчих ідей та досягнень. Добра, щастя, здоров’я, благополуччя і любові Вам та Вашим близьким.

Зі святом!