ЗВІТ про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Кириківської селищної територіальної громади

Дата: 16.11.2023 13:22

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості та дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», було підготовлено розпорядження Кириківського селищного голови від 31.08.2023року74/ОД «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Затишна у смт Кириківка» та 31серпня 2023 року на офіційному веб-сайті Кириківської селищної ради оприлюднено інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення.

Відповідно до Порядку проведення громадського обговорення, під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій (затвердженого постановою КМУ №989 від 24.10.2012) строк проведення громадського обговорення обчислюється з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення. Термін надання пропозицій в рамках громадського обговорення з даного питання закінчився 31 жовтня 2023 року.

Починаючи з 31 серпня 2023 року всі бажаючі (як прості мешканці так і юридичні особи, організації, установи, громадські організації тощо) могли надавати свої пропозиції чи зауваження на електронну адресу селищної ради. Під час проведення громадського обговорення не було зафіксовано жодного звернення, пропозиції чи зауваження з приводу запропонованої для перейменування назви.

Звіт надано для подальшого розгляду сесією Кириківської селищної ради та прийняття відповідного рішення.