З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 19.11.2023 08:49

Шановні працівники сільського господарства, щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Висловлюємо глибоку подяку всім сільським працівникам за наполегливість та працелюбність, терпіння і витримку особливо у цей нелегкий час для нашої країни! Ваш професіоналізм та наполегливість у вирішенні питань галузі, сприяє зміцненню та стабільному розвитку сільського господарства.

Всупереч усім труднощам сьогодення ви впевнено тримаєте другий фронт - продовольчої безпеки та економічної стабільності в країні.

Щиро бажаємо усім сільським трудівникам гарних, рясних врожаїв, щоб погодні умови завжди сприяли цьому! Нехай сільське господарство розвивається швидкими темпами, а ваша сфера діяльності приносить вам задоволення!

Ну і звичайно - міцного здоров’я, добробуту, мирного неба над головою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку!

З повагою, Кириківський селищний голова

Павло ГУЧЕНКО