Рятувальники застерігають громадян бути обережними під час негоди!

Дата: 27.11.2023 10:16

-В період сильних снігопадів та хуртовин краще знаходитись вдома. Завчасно подбайте про необхідний запас харчів та води. Мобільний телефон та павербанки повинні бути зарядженими.

-Лише у виняткових випадках виходьте з приміщень. При цьому, одяг та взуття повинні бути теплими та зручними. Також попередьте родину або сусідів, куди ви йдете й коли плануєте повернутися.

-Обережно ходіть подалі від стін будинків та інших споруд, оскільки брили снігу, що знаходяться на дахах, можуть впасти і травмувати вас.

-Власникам приватних домоволодінь, необхідно подбати про вчасне очищення дахів своїх помешкань від снігу.

- Слідкуйте за повідомленнями синоптиків.