Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 29.11.2023 15:12

25 листопада розпочалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», що триватиме до 10 грудня.

У Кириківській селищній територіальній громаді проводитимуться інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на популяризацію сімейних цінностей, формування культури гендерної рівності, навичок протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми, попередження ризиків потрапляння у рабство.

Серед одних із порушень прав людини – насильство щодо жінок, у тому числі домашнє та гендерно зумовлене насильство. Саме тому у 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада «Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок».

В сучасному світі насильство щодо жінок продовжує залишатися глобальною пандемією, не обмеженою рамками будь-якої конкретної політичної або економічної системи, не залежить від матеріального добробуту, раси і культури.

У громаді вживаються можливі заходи по захисту та підтримці постраждалих від домашнього насильства.

Надається психологічна допомога, консультативна  допомога щодо можливості отримання соціальних послуг.

Не замовчуйте проблему і

не залишайтеся з нею сам на сам,

не звинувачуйте себе, а

зверніться за допомогою і знайте, що Ви не одні і Вам обов’язково допоможуть.