З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 06.12.2023 08:08

Шановні дітки та дорослі Кириківської громади!

Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що наповнює наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками.

В цей день, в першу чергу, хочеться привітати зі святом дорогих наших діток! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!

Бажаю всім жителям громади миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!Зичу всім миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла!

Нехай свята рука Миколая Чудотворця оберігає всіх нас, наших воїнів та Україну !

Кириківський селищний голова                                               Павло ГУЧЕНКО