Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці

Дата: 06.12.2023 16:46

1 грудня розпочалася інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямована на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану. Головною метою кампанії є попередження та/або усунення порушень законодавства про працю при оформленні трудових відносин.
Трудовий договір – це надважливий документ у роботі. Він як пасок безпеки в авто: для деяких здається непотрібним, але насправді дуже важливий.
Закликаємо працівників і роботодавців дотримуватися законодавства про працю та укладати трудові договори. Такий підхід сприятиме створенню справедливих і безпечних умов праці для всіх та укріпленню економіки нашої країни.