ВПРОВАДЖЕННЯ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ «СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА АДАПТАЦІЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ»

Дата: 22.12.2023 11:01

Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації інформує про пілотний проект із залучення соціальних працівників до діяльності мультидисциплінарних реабілітаційних команд для ветеранів та їх родин, про пільги і виплати військовим, протезування та рекомендації зі створення безбар'єрного простору.

Рекомендації щодо врахування безбар’єрності в гуманітарному реагуванні

Перелік виплат, які може отримати ветеран війни, учасники бойових дій, учасники війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, особи, яка мають особливі заслуги перед Батьківщиною, члени сім’ї загиблого (померлого)

ПАМ'ЯТКА З ПРОТЕЗУВАННЯ

ПЕРЕЛІК закладів охорони здоров’я, в яких реалізується пілотний проект із залучення соціальних працівників до діяльності мультидисциплінарних реабілітаційних команд