ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТИМ ВЕЧОРОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 24.12.2023 19:28

Від щирої душі вітаю всіх зі Святим Вечором та прийдешнім Різдвом Христовим!

Святий вечір мільйони українців у всіх куточках світу зустрічають серед найближчих. Серед найрідніших. Разом сідають до святкового столу з кутею.

Але сьогодні ми всі пам’ятаємо про тих, хто не може з нами сісти разом до спільної вечері. Хто зустрічає Першу зорю у холодних окопах, в бойових машинах, за пультами зенітних комплексів. Хто віддав життя за незалежність України та поруч з Ангелами тримає українське небо.

Тому найперше віддаймо шану нашим Героям, українським воїнам. Вони стоять на охороні добра, любові, правди і життя.

Нехай тепло Різдвяного вогню зігріє ваші серця протягом усього року, а світло Різдвяної зірки осяє кожного і зійде на всіх Божа благодать і благословення.

Хай будуть багатими на справжніх друзів і бажаних гостей ваші домівки. Нехай Божий Син щедро обдаровує вас і ваші родини міцним здоров’ям, оберігає і захищає Україну!

Світло завжди перемагає темряву!

З Різдвом Христовим!

Христос народився!