Проведення форуму вакансій «Твоя робота»

Дата: 16.02.2024 14:11

Інформуємо про проведення форуму вакансій «Твоя робота», який відбудеться 22-23 лютого 2024 року у Конгрес-центрі СумДУ.

Цей захід організований Громадською організацією «Полтавська платформа» та проектом Дія. Бізнес спільно з БО «Світло надії» в рамках проєкту «Програма економічної стійкості України», що реалізується в партнерстві з місією JERU (міжнародні неурядові організації Welthungerhilfe та Concern Wordwide).

Форум буде складатися з трьох локацій: лекційної зони, консультаційної зони та зони роботодавців.

Підприємці матимуть змогу особисто поспілкуватися з потенційними кандидатами, презентувати свій бренд роботодавця, представити вакансії та розповісти про свою компанію.

У зоні роботодавців для кожного бізнесу буде організовано власний інфо- поінт, обладнаний столом, стільцями для представників підприємства та для кандидатів, інформаційною табличкою.

Реєстрація на форум проходить за посиланням