ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дата: 01.03.2024 09:56

1 березня щорічно відзначається Всесвітній день цивільної оборони. Саме в цей день набрав чинності статут Міжнародної організації цивільної оборони, який ухвалили 18 держав.

Цивільна оборона грає виключно важливу роль у захисті населення, промислових і соціальних об’єктів від надзвичайних ситуацій, техногенних аварій та природних катастроф.

Особливо актуальною служба цивільної оборони в Україні стала під час повномасштабного вторгнення росії на наші землі.

Шановні рятувальники та працівники цивільної оборони!

Вітаємо Вас із професійним святом!

Ви гідно виконуєте свій почесний обов’язок, відстоюючи щодня право на людське життя у найрізноманітніших екстремальних ситуаціях, створюючи населенню умови безпечного проживання. Дякуємо за те, що оберігаєте життя людей та матеріальні надбання держави під час надзвичайних ситуацій.

Із нагоди свята бажаємо Вам міцного здоров`я, сил, наснаги.

Безпечного і мирного нам всім неба!