З Днем піхоти, шановні Захисники та Захисниці!

Дата: 06.05.2024 13:57

Піхота — найчисленніша сила в армії, яка завжди знаходиться на лінії зіткнення з противником. За час війни українські піхотинці продемонстрували всьому світові, а в першу чергу ворогу, свій високий професіоналізм та вишкіл.

Ви завжди там, де складно. Зустрічаєте ворога в окопах та на спостережних пунктах. Ви зупиняєте наступи ворожої техніки. Під дощем і снігом, артобстрілами та авіаударами — ви бороните Україну.

Ми вклоняємось мужності воїнів, які нині борються за звільнення України від російської окупації.

Ваша мужність та героїзм заслуговує на повагу і вдячність українського народу. Дякуємо вам захист нашої Батьківщини.

Вічна шана полеглим Героям, які віддали своє життя у боротьбі з агресором.

Щиро бажаю якнайскорішої Перемоги і повернення додому!

Слава Україні!