День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 09:18

8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У ці травневі дні ми вшановуємо пам’ять мільйонів життів українців, безжально обірваних Другою світовою війною. Ми віддаємо данину пам’яті мирному цивільному населенню, які втратили життя у вихорі воєнного лихоліття.

Ми дорого заплатили за перемогу над нацизмом. На руїни та згарища було перетворено тисячі міст і сіл. Ми занадто дорого нині платимо за право на життя під мирним небом України.

«Ніколи знову!» – щорічно в День пам’яті та перемоги над нацизмом звучить над теренами цивілізованого світу.

Перемога над нацизмом у Другій світовій війні дарувала оманливу надію на краще мирне майбутнє. Однак нині російський агресор, який виплекав ненависть до свободи та гідності, знову засіює світ паростками диктатури та знищення усього людського. Українці продовжують платити величезну ціну в боротьбі з підлим ворогом.

Схилімо голови в жалобі на спомин про кожного, чию долю нещадно перемололи і перемелюють жорна війни. Не забуваймо кривавих сторінок своєї історії, гідно несімо успадковані від предків мужність, незламність, нескореність, невідступність. Непохитно докладаємо зусиль для здобуття нашої української Перемоги!

Слава Україні! Слава її героїчним донькам і синам!