З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 12.05.2024 09:13

Скільки б не було років кожному з нас, тепло маминого серця залишається з нами назавжди, зігріває у дні свят і підтримує в години випробувань.

Великою Матір'ю-Берегинею є для нас усіх - Україна! Мужня й нескорена, одвічно свята й незалежна. Найкращі сини та доньки в усі часи історії захищали її від ворогів. І нині боротьба ця триває.

Сьогодні материнські щоденні молитви допомагають вистояти нашим хлопцям на фронті та зберігати віру у мирне майбутнє. Дякуємо усім матерям, чиї діти боронять нашу країну.

Нехай кожна мати, яка чекає, отримає добру звістку про сина чи дочекається дитину з фронту, з полону...

Низько вклоняємося усім матерям, чиї діти віддали життя за свободу, цілісність та незалежність України!

Ви сильні та мужні жінки, які виховали справжніх патріотів, незламних патріотів.

Великі втрати випали на вашу долю, але ми, українці, вистоїмо, переможемо й розквітнемо.

І буде мир у кожному куточку України.

Нехай Господь дарує усім матерям душевний спокій та міцне здоров'я, захисток від бід, укріплює серця й наповнює їх добром і любов'ю, благословляє на мирне, щасливе життя.

Зі святом, дорогі матері!