15 травня українці відзначають День сімʼї !

Дата: 15.05.2024 10:59

Для кожного з нас сімʼя - це найголовніше у житті. А в час війни вона стала ще важливішою, як джерело сили та надії на майбутнє.

Сьогодні Україна є тією великою сім’єю , яка переживає біль і тривогу, але ніколи не втрачає віру в Перемогу.

Бережіть один одного, любіть і ніколи не втрачайте!

Згадаємо про ті сім’ї, які несуть особливий тягар війни. Сьогодні вони потребують найбільше підтримки та уваги. Згадаймо у щирій молитві ті родини, чиї близькі на фронті, в кого є поранені, хто в полоні або найгірше - загинув від рук окупанта. Нехай Всемилостивий Господь допоможе впоратися з тим неспокоєм і переживаннями, вилікує найболючіші душевні рани.

Всім мирного неба над головою, любові, достатку і великого сімейного щастя!

Сильна сімʼя - це міцний народ, а значить - і непереможна Україна!