Сумська область, Охтирський район

День Героїв!

Дата: 23.05.2024 08:41

23 травня в Україні відзначають День Героїв - борців за свободу країни.

Цього дня Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято – багато українських героїв віддали життя заради своєї країни.

День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Сьогодні цей день присвячений кожному, хто боронить рідну землю від російських окупантів, які зазіхнули на незалежність України.

Хай на нашій землі знову запанує мир і злагода. Зичимо добра кожній родині, а нашій державі – процвітання, сили й слави!