Сумська область, Охтирський район

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2024 09:00

ДОРОГІ УКРАЇНЦІ! ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Уже втретє ми відзначаємо річницю Основного Закону держави в умовах воєнного стану. Зараз, як ніколи, важливого значення набувають закріплені Конституцією норми й права кожного громадянина на гідне життя та вільний розвиток. Людина, її здоров'я, недоторканність і безпека – це найвищі соціальні цінності, гарантовані в Законі. І сьогодні українці героїчно й самовіддано боронять рідну землю, захищають закріплені Конституцією принципи, на яких будується сучасна суверенна держава.

Висловлюємо глибоку повагу та вдячність усім нашим військовим, які з великою мужністю дають відсіч агресору, та усім, хто допомагає бійцям, працюючи в тилу.

Ми – вільний незламний народ, бо захищаємо власну землю. Пишаємося своєю квітучою країною, її людьми, надбаннями, історією та віримо в мирне майбутнє рідної держави.

Бажаємо всім міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, злагоди та миру!

З Днем Конституції України!

Разом до Перемоги!