Зі святом!

Дата: 06.07.2024 17:11

Шановні жителі села Рябина! Щиро вітаємо вас з Днем села!

Це свято всіх, хто  народився і виріс, приїхав на постійне чи тимчасове проживання, хто писав і пише історію славного села Рябина. Саме любов до маленької Батьківщини не дала вам покинути рідні місця, саме любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні. Усі досягнення, якими багате селоце результат ваших щоденних зусиль.

Не зважаючи на війну, ви продовжуєте дбати про свій край, примножуєте його славні традиції своєю працею, досягненнями, турботою про тих, хто її потребує, шаною до захисників та захисниць України.

З нагоди свята зичимо вам та вашим родинам міцного здоровя, щастя, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай живе село, народжуються і підростають дітки, нехай щастя та любов будуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Слава Україні!