З Днем української державності!!!

Дата: 15.07.2024 11:51

Це свято символізує одвічне прагнення українців до свободи та незалежності.

Тисячолітня історія нашого народу — це постійна боротьба за власну ідентичність.

Цей день почали відзначати в липні 2022 року. Тоді свято набуло особливої актуальності, адже з повномасштабною російською навалою постало питання, чи існуватиме Україна як вільна, європейська держава.

Країну зберегли, удар витримали. Наші захисники і захисниці щоденно боронять українські землі.

Ми маємо пам’ятати і шанувати наше минуле та виборювати майбутнє для наших дітей.

Пам’ятаємо всіх тих, хто поклав своє життя за Україну. Герої не вмирають!

Дякуємо всім українцям, хто невтомно працює в тилу, бореться на передовій за право жити у вільній та суверенній Україні.

Слава Україні! Героям слава!