Зі святом!!!

Дата: 16.07.2024 08:10

Шановні бухгалтери!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера!

16 липня по всій країні відзначається День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві. Адже саме бухгалтери забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки громади та держави загалом. У день професійного свята дякую всім бухгалтерам за скромну, але вкрай необхідну працю.

З нагоди професійного свята зичу вам мирного неба, міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла. Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить лише задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

З повагою, Кириківський селищний голова Павло ГУЧЕНКО