З 01 ЛИСТОПАДА ПОТОЧНОГО РОКУ ДО ПОЧАТКУ НЕРЕСТОВОГО ПЕРІОДУ НА СУМЩИНІ ЗАБОРОНЕНО ВИЛОВ БІОРЕСУРСІВ НА ЗИМУВАЛЬНИХ ЯМАХ

Дата: 24.10.2024 11:40

Відповідно до наказу Управління Державного агентства меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Сумській області від 21.10.2024 № 123 «Про затвердження переліку меж зимувальних ям у період зимівлі водних біоресурсів 2024-2025 років»

відповідно до Правил любительського рибальства, затверджених наказом Мінагрополітики від 19.09.2022 № 700, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 16.11.2022 за № 1412/38748, строки заборони добування (вилову) водних біоресурсів на зимувальних ямах у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) встановлено з 1 листопада поточного року до початку нерестового періоду.