Як переоформити нерухомість у нотаріуса, коли є борги?

Завдяки ініційованому Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває 14 тисяч маленьких сумчан з початку 2019 року отримали 115 мільйонів гривень аліментних коштів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року показник сплати аліментів збільшився на 45%.

15:16 19.09.2019

115 мільйонів гривень для 14 тисяч дітей Сумщини:яким шляхом?

15:12 19.09.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ "Я МАЮ ПРАВО! ":ЯК ОТРИМАТИ СТАТУС ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЮ,ЯКИЙ ОТРИМАВ ПОРАНЕННЯ ПІД ЧАС УЧАСТІ В АТО ?

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

13:46 17.09.2019

На Сумщині стартував всеукраїнський тиждень протидії булінгу

Низкою заходів розпочався на Сумщині Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. Правові уроки, що підготували фахівці юстиції, як завжди у цікавому форматі розповідають молодому поколінню про подолання цькувань у шкільному середовищі.

15:13 16.09.2019

На Сумщині боржники сплатили аліментів на 110 мільйонів гривень

Невчасно сплачені аліменти створюють труднощі, як для боржника, так і для його родини. Якщо одні на це заслуговують, через безвідповідальне ставлення до батьківства, то інші не повинні мимоволі зазнавати утисків своїх прав.

08:54 12.09.2019

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту"Я маю право!":що таке булінг,як його розпізнати та як діяти сторонам конфлікту?

У 2019 року вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Напередодні початку нового навчального року, Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії  #СтопБулінг.

10:25 09.09.2019

Майбутні військовослужбовці дізнались про булінг та відповідальність за його вчинення

Військово-патріотичне виховання ліцеїстів кадетського корпусу імені І. Г. Харитоненка було доповнено правопросвітницькою бесідою з фахівцями юстиції Сумщини та працівниками поліції.

13:38 05.09.2019

Уроки правового виховання від юстиції Сумщини поповнили розклад школярів

У перший навчальний тиждень завдяки фахівцям юстиції учні Сумської загальноосвітньої школи № 4 урізноманітнили свій розклад уроків. Юристи, завітавши до класу, провели з дітлахами правопросвітницьку зустріч, яка завдяки особливим методам викладу інформації привернула увагу учнів та сприяла засвоєнню корисних знань.

09:37 05.09.2019