Дата: від до Скинути

Спільний прийом громадян з депутатом обласної ради пройшов у Кириківській громаді

Сьогодні, 25 лютого 2021 року, депутат Сумської обласної ради Меєрович Юрій Михайлович спільно з депутатом Охтирської районної ради Бєлкіною Надією Василівною, керуючим справами виконавчого комітету Дмитриченком Сергієм Олександровичем та помічником – консультантом обласного депутата Черкашиною Оленою Валеріївною провів особистий прийом громадян в приміщенні Кириківської селищної ради.

16:27 25.02.2021

У Кириківській громаді біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні провели Мітинг – вшанування: «Небесній сотні шана і молитва».

У Кириківській громаді біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні зібралися депутати, працівники Кириківської селищної ради, члени виконкому, представники громадськості і провели Мітинг – вшанування: «Небесній сотні шана і молитва».

13:37 19.02.2021