Дата: від до Скинути

У селищі Кириківка громадськість прийшла до пам’ятного Хреста жертвам голодоморів, що на кладовищі

Жахливі сторінки історії, коли у пікові місяці Голодомору щохвилини в Україні помирали 24 людини. За різними даними у 1932 – 1933 роках  померло насильницькою смертю до 10 мільйонів осіб. Зникли не лише родини, а й цілі хутори і села, нагадали ведучі масового заходу  День скорботи: «Дзвони – 1933-го» Оксана Статівка, Валентина Литвин.

13:57 27.11.2020

В Кириківській громаді вшанували День Гідності та Свободи

Селищний голова Павло Гученко, заступник селищного голови Сергій Павлушенко, працівники культури Тамара Мулявка, Валентина Литвин зазначили, що День Гідності та Свободи особливий для кожного з нас. Він пов'язаний з початком двох революцій, коли голоси мільйонів громадян злилися в єдиний голос нації, щоб твердо сказати: українці хочуть і будуть жити у вільній, демократичній і квітучій державі.

13:09 20.11.2020

В Кириківській селищній раді відвідали сім'ї які опинилися в складних життєвих умовах зі святом !

Щорічно Україна 15 травня відзначає Міжнародний день сім’ї. Це свято було проголошене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році, як усвідомлення ролі сім’ї в житті суспільства.

09:52 18.05.2020