ТИЖДЕНЬ 4 «ФУД-КРЕАТИВ»

Ось і завершується останній тиждень Всеукраїнського челенджу. Цього разу нашому закладу потрібно провести фінальне опитування серед учнів,  інтегровані уроки , казку чи театральну сценку про здорове харчування. Педагогічний  колектив готувався до виконання завдань креативно, якісно та весело!

15:03 21.05.2021

УЧНІ ЗАВОДСЬКОЇ ШКОЛИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З  НАЦІОНАЛЬНИМИ КУХНЯМИ РІЗНИХ КРАЇН

УЧНІ ЗАВОДСЬКОЇ ШКОЛИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З НАЦІОНАЛЬНИМИ КУХНЯМИ РІЗНИХ КРАЇН

Не секрет, що у світі існує величезне розмаїття страв і рецептів. Кожній національній кухні властиві  власні риси: використання певних продуктів і способів їхньої обробки, посуд, у якому подається їжа, дотримання специфічних традицій і навіть ритуалів у споживанні їжі. Третій тиждень Всеукраїнського фуд-челенджу був направлений на ознайомлення учнів з особливостями національної кухні країн світу.

13:48 14.05.2021

Другий тиждень фуд-челенджу  в Заводській загальноосвітній школі I-III ступенів

Другий тиждень фуд-челенджу в Заводській загальноосвітній школі I-III ступенів

З 05.05.21 по 07.05.21 колектив Заводської школи працював над завданням другого тижня Всеукраїнського фуд-челенджу  на тему «Готуємо разом», головна мета якого  - об’єднати родини процесом приготування смачної їжі та показати дітям, що  це - весело та легко.

16:14 07.05.2021