З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Шановні освітяни!Прийміть найщиріші вітання з професійним святом –Днем працівників освіти!

09:57 01.10.2023

З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

Дорогі Захисники і Захисниці України! Щиро вітаю вас з Днем Захисника та Захисниці України та з Днем Українського козацтва, які символічно призначено на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці.

08:31 01.10.2023

Онлайн-презентація грантів для суб’єктів підприємництва

5 вересня 2023 року відбудеться інформаційний захід з презентації грантових можливостей для бізнесу в рамках програми «EU4business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Европейським Союзом та урядом Німеччини.

16:16 04.09.2023

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

09:57 29.08.2023