Про провадження волонтерської діяльності

Національна соціальна сервісна служба України (далі – Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

15:29 20.07.2023

ДПС РОЗМІСТИЛА НА ВЕБПОРТАЛІ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ № 3050-ІХ

Державна податкова служба України розмістила на вебпорталі роз’яснення щодо  положень закону від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ про звільнення, в тому числі через потенційну загрозу забруднення вибухонебезпечними предметами, від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно, щодо загальної можливості для платників податків, зокрема з боку приватних підприємств, без визначення територій, порядку та інших критеріїв подавати повідомлення про можливість/неможливість сплачування податків. Ознайомитися з роз’ясненнями можна за такими посиланнями:

08:38 18.07.2023

УВАГА ХОЛЕРА! МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

Спотворене війною сьогодення примушує повертати свідомість у часи, коли епідемічний рівень розповсюдження особливо небезпечного інфекційного захворювання –холери на адміністративних територіях нашої країни був реальністю …

13:12 30.06.2023

З Днем Конституції України!

Бажаємо добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки усім українцям і нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять країну, захищають усіх нас та наші родини!Безхмарного конституційного майбутнього нашій державі! Слава Україні! Героям Слава!

08:51 28.06.2023

Український інститут національної пам’яті Інформаційні матеріали до Дня Конституції України – 2023

28 червня цього року Україна відзначатиме 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян

09:40 27.06.2023

День памʼяті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України

4 червня – у День памʼяті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України, ми вшановуємо жертв чи не найстрашнішого злочину – вбивства ні в чому не винних малюків, дітей, які нічим не завинили в цьому житті…

08:46 04.06.2023

Тимчасове закриття залізничного переїзду

Керівництво виробничого підрозділу "Смородинська дистанція колії" повідомляє  про тимчасове закриття для руху автотранспорту  залізничного переїзду 131 км перегону Тростянець-Смородине-Кириківка, який розташований на території смт Кириківка, у зв'язку з виконанням невідкладних робіт з ремонту залізничного переїзду в період

10:23 23.05.2023

З Днем вишиванки!

Для українців вишиванка – не просто вишукане і красиве вбрання. Це, перш за все, символ, святиня і оберіг нашого коріння, історії, віри. Автентична вишита сорочка таїть у собі сокровенний зміст, упродовж поколінь передає генетичний код нації та історичну пам'ять.

16:32 18.05.2023