ВАКЦИНАЦІЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ – ЦЕ ПИТАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua (далі – Портал), створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України

15:47 16.11.2023

ДЕРЖПІДТРИМКА АГРАРІЇВ – 2024

За повідомленням Міністерства аграрної політики та продовольства України у проекті Державного бюджету на 2024 рік передбачено наступні напрями видатків для підтримки аграріїв:

11:27 10.11.2023

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це професійне свято людей, які взяли на себе велику відповідальність: надавати професійну допомогу тим, хто найбільше цього потребує: громадянам похилого віку, дорослим та дітям з особливими потребами, багатодітним і малозабезпеченим родинам, людям, які потрапили у складні життєві обставини.

09:16 03.11.2023